Danışan Yorumları

SOBECE etkinliğine katıldığımızda oğlumun duygularını hem daha rahat hem de daha doğru ifade edebildiğini fark ettim. Aile içindeki konuşmalarımıza o da katılmak istyor, değişik fikirler üretip paylaşmak hoşuna gidiyordu. Her seansı iple çektiğini ve genelde evden çıkmayı sevmeyen biri olmasına rağmen buraya mutlu bir şekilde geldiğini hatırlıyorum. Oğlumun bir sonraki SOBECE’yi dört gözle beklediğine eminim.

Zeynep Hanım

M ilk zamanlar istemeden geldi, sonra sevdi. Sosyalleşmesine, duygularını daha rahat ifade etmesine, daha mutlu, güzel gelişmeler oldu. Sorumluluk ve zaman planlaması konusunda sıkıntımız olmakla beraber o da düzelecek inşallah. Yılların yanlışları 3 ay gibi kısa bir sürede düzelme yoluna gitti. Sonuçtan memnunuz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Çevremdeki insanlara da tavsiye ediyorum. Ulaşması gereken çok çocuğumuz var.

M’nin annesi

Sobece sosyal beceri programı çok güzel yapılandırılmış ve uygulama ağırlıklı bir program. Bence içerik çok güzel ama süresi kesinlikle yetersiz. Öğrenilen bilgilerin yerleşmesi ve pekişmesi için gereken süre bence daha uzun. Her şey için çok teşekkürler. Saatinin bize daha uygun olması bir durumunda başka bir programa katılabiliriz.

A’nın annesi

Kızımın gelişiminde  sobece programının olumlu katkısı olduğunu düşünüyorum. Zaman içerisinde daha da etkisini göreceğinden eminim.

Z’nin annesi

Oyunlar, ödüller ve pratikler için teşekkür ederim.

Barış

Sobeceden çok memnunum, güzel çok iyi.

Çağan

Sobece çok eğlenceli.

Aral

Sobece hakkında çok iyi düşünüyorum çünkü çok güzel oyunlar  oynadık.

Umut

Sobece çok güzel bir yer oyunlar oynuyorum, oyuncakla oynamıştık çok güzeldi ama tek şikayetçi olduğum taraf  yeni kedimi sevmek için vaktimin kalmamasıydı.

Uras

Çok eğlenceli geçirdim, oyun oynadım.

Seçil

Artık anladım ki sobece çok eğlenceliymiş.

Ege

“SOBECE’yi iyiki akıl ettiniz. Bir daha ne zaman olacak?”

Ahmet

Hep beraber çok eğlendik, teşekkür ederim.

Can

Sizinle beraber geçirdiğimiz günleri hep hatırlayacağım. teşekkür ederim.

Son Yazılar